pssp.org.pl

Galeria tarasów drewnianych

Bogata galeria tarasów drewnianych dostępna jest na stronie firmy TDM z Poznania. Klienci odnajdą w niej realizacje z całej Polski, wykonywane z użyciem drewna egzotycznego, modrzewia syberyjskiego oraz desek kompozytowych. Niektóre z nich charakteryzuje bardzo prosta forma. Z kolei inne wyróżniają się rozmiarami, dodatkowymi stopniami czy umiejscowieniem.

Dla firmy nie ma zleceń nie do odtworzenia. Doświadczeni fachowcy i współpraca z projektantami i ekipami budowlanymi pozwalają na uzyskanie znakomitych efektów. Jest to również możliwe za sprawą użycia najwyższej jakości materiałów oraz niewidocznych połączeń.

TDM Poznań – sprzedaż i montaż tarasów z drewna

TDM przyjmuje zlecenia od klientów prywatnych i komercyjnych. Tworzy dla nich tarasy o różnych powierzchniach, z których korzystają rodziny i firmy. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla domu. Jego mieszkańcy i ich goście mogą korzystać z drewnianego tarasu w kapciach lub na boso, gdyż deski są przyjemne w dotyku dla stóp. Patio przydaje się do zabawy, relaksu i spotkań z bliskimi. Coraz częściej osoby posiadające własne lokum, decydują się na ten niezwykle funkcjonalny dodatek, doceniając szereg jego zalet i długoletnią trwałość.

Drewniane deski z modrzewia syberyjskiego, które posiada w swojej ofercie TDM, posłużą klientom co najmniej przez 15 lat, a te z drzew egzotycznych aż 25 lat. Sprawia to, że stanowią doskonałą alternatywę dla płytek, dużo lepiej się jednocześnie prezentując.
Szczegóły oferty umieszczono na stronie internetowej http://tdmtarasy.pl/galeria/wykonane-tarasy/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Copyright © pssp.org.pl 2019